RÓŻ PO ZDROWIE

Nazywany Różowym Październikiem - to miesiąc, w którym podejmujemy tematykę profilaktyki raka piersi oraz świadomości nowotworów piersi.

W wielu miastach na całym świecie odbywa się mnóstwo wydarzeń, spotkań profilaktycznych, uświadamiających kobietom jak ważna jest profilaktyka!

Rak piersi jest najczęstszym nowotworem wśród kobiet. Najskuteczniej możemy go leczyć, kiedy będzie szybko wykryty. Żeby go szybko wykryć, musimy nauczyć kobiety czujności, samobadania, ŚWIADOMOŚĆ jest kluczowa!

26 października Knurów też zrobi się różowy.

Dlatego do Art CK zapraszamy na pierwsze profilaktyczne spotkanie pod hasłem "RÓŻ PO ZDROWIE"!

Każda uczestniczka będzie mogła wykonać podstawowe badania (Fundacja "Unia Bracka").

Tematyka będzie kobieca, lecz mężczyźni też będą mile widziani by nauczyć się dbać o swoje kobiety.

• Nasza kosmetolog zdradzi nam jak holistycznie zadbać o swoje ciało (Klaudia Chowaniak-Sokora).
  • Będziemy mówić o badaniach profilaktycznych, dlaczego nie należy się bać mammografii, dla kogo jest USG piersi (dr n. med. Monika Szymik Gonzalez).
  • Na fantomach piersi będziecie Panie mogły sprawdzić , czy dobrze wykonujecie samobadanie piersi (Stowarzyszenie Kolorowe Damy).
  • Brafiterka opowie jak i jaki nosić biustonosz (salon kobiecości Braffiting Ewa Bielesz).
  • Dowiemy się co nieco o fizjoterapii uroginekologicznej (Anna Sawicka-Metera) i badaniach ginekologicznych (dr n. med Agnieszka Mierzwa i prof. dr n. med Wojciech Cnota).
  • Na całym wydarzeniu zadba o nasz ruch trenerka fitness (Ewelina Dąbrowska-Kuśnierz).
  • Po dawce absolutnie niezbędnej wiedzy przeniesiemy się do świata teatru, gdzie na naszej scenie wystąpi Anna Adamowicz z monodramem pt. "Aparat który dała mi matka".
  • Dla uczestniczek wieczoru czeka mnóstwo niespodzianek (Prognostic, Ziaja, Agnieszka Dziekanowska CK Leader)

Rezerwacja miejsc: 32 332 63 97 od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00 do 20.00

W trakcie wydarzenia będzie można wesprzeć leczenie i rehabilitację Julii Bismor!

Kiedy:   26.10.2024 | sobota | g. 15:30
Gdzie:   sala koncertowa